Your comments

У нас з дружиною один екаунт, просто різні рахунки (Віктор Гаманець, Оля Гаманець), тощо. Так їх виходить 20+ з усіма картками, депозитами і резервними фондами, але тих, з якими щодня працюєш реально - 2-3.

Я, чесно кажучи, здивований розвитком цього проекту. Він один з найбільш функціональних і досі. Треба допиляти нормальну інтеграцію з банками, перейти на річні підписки замість довічних і заробляти гроші на ньому. Ні, волочать-волочать вже котрий рік. Оголосіть вакансію на повний день, а не оцей фріланс час від часу і вперед. Все рівно ви ж оплачуєте сервери, тощо. Тобто витрати ідуть, то чому б не зробити їх свідомими і на те, що дасть розвиток.

Колеги, я вибачаюся, а які естімейти по задачі?
Щось в сучасну добу робити 3 місяці одну інтергацію, якось наче багато. Чи там все у вільний час робиться?

А я ще раз пишу: заради користування новими фічами - готовий відмовитися від вічної підписки і перейти на щорічну.

Так xls у мене теж не вийшо, але якщо його експортувати в csv - ОК.

Є сенс додати ще одне поле яке є сумою 

Сума операції, грнСума комісій, грн

бо у ХоумМані під комісію окремого поля не має.

Так само, якщо щось капає на кешбек, то це якось в кінці місяця вручну записати, як дохід. Бо теж немає куди в операції його додавати.

З нормальним імпортом з банків є лише MoneyWiz, але там космічна вартість підписки (30евро на рік), мабуть тому, що інтегруються не на рівні банків, а не рівні Visa/MasterCard. Плюс у них апдейт всіх програм в кінці року, то ж є сенс дочекатися і подивитися, що буде.


Теж буду вдячний за поради. А то лишиться Google Sheets ;)

Власники, не жлобіться, продайте свій сервіс комусь. Нормально ж зроблено основний функціонал, просто треба розвивати і підтримувати. А так ви безславно закінчите. Ну, можна повернути гроші частині людей і закритися, але ж краще продовжувати їх заробляти чи ні?

Деякий час нормально імопртувало за логіном/паролем з банку.

Нещодавно почало видавати помилку.