+1

Альтернатива homemoney?

Viktor Chmel 7 years ago updated by Михаил Осадчий 7 years ago 10

Колеги, пару років не користувався сервісом,

тепер я так зрозумів, що сервіс існує, а не живе, які альтернативи homemoney ви обрали для себе?

Потрібна веб-версія, андроід клієнт.

+1

Да, по ходу эти окончательно склеились.

Больше всего по веб функционалу и удобности андроид версии мне понравились Дзен-мани (ссылка в коментарии выше) и Изи Финанс (http://easyfinance.ru/)

Наразі користуюсь щє цим сервісом, в мене преміум підписка щє десь місяці на три є. А як альтернативу надалі - створюю власне апп))) Функціонал там досить простий але все основне буде: транзакції, категорії, рахунки, бюджет. Буде версія для WEB а також під андроїд. Якщо комусь цікаво (сервіс буде бескоштовний і без обмежень по категоріям чи по будь-чому) - пишіть на lysenko86@i.ua. На жаль в соц мережах мене немає)) видалився бо купу часу пожирало.

Хочу попередити, що супер-мега-пупер сервісу я не роблю, там не буде імпорту з 1С і т.д. АЛЕ там будуть транзакції + категорії + рахунки + бюдети, я зроблю мікрофорум, де можна буде створювати таски і репорти писати, буду виправляти. Наголошую, роблю я це сам з нуля на чистєйшому ентузіазмі, тим не менше, моя ціль зробити ЖИВИЙ повноцінний сервіс. тому всіх запрошую))) пишіть листи на пошту lysenkoa86@gmail, будемо тримати зв'язок. Сайт запрацював сьогодні, базовий функціонал готовий http://trackmoney.com.ua/ :) ). Всім гарного дня.

А русский язык на сайте будет?

На жаль ні, буде українська та англійська

Я активно використовую імпорт витрат по картам Привата, а по цьому функціоналу альтернатив просто немає!

я не буду зараз обіцяти це зробити, але тим не менш, можна зробити все, треба лише розібратись з функціоналом. Якщо багато юзерів буде потребувати цього можливо зроблю. На TrackMoney.com.ua зовсім скоро буде мікрофорум, де можна буде створювати задачі, реєструйтесь, пишіть, побачимо...