0
Under review

Розділення транзакцій

igb 6 years ago updated 6 years ago 4
Якщо розділяти транзакцію - було б добре, щоб всі параметри нової за замовчуванням були такі ж як в базовій. Зараз розділяєш транзакцію, а категорія витрат "не вибрана". доводиться вибирати кожного разу.
цей недолік є і у веб-версії, і в андроід-версії
Under review
Розкажіть будь ласка, в яких випадках ви розділяєте транзакцію не змінюючи категорії у нових.
В 99% випадків.
Я зробив транзакції на всі передбасувані витрати. Ті, що не мають конкретної дати — на останній день місяця. Наприклад, «їжа», 2000 грн. Це план на місяць. Тоді і по планованих балансах видно, що очікує кожного місяця, і вводити витрати легко. Бо все вже введено — лиш розділити транзакцію, коли хіба купив. 

Мабуть можете, що є бюджет. Але плануванні транзакції з розкладом покривають функціонал бюджету + дозволяють економити купу часу при введенні витрат. Запланувати з розкладом — це одним махом робиш десятки транзакцій. Потім одним—двома кліками їх лиш діли.

От лиш би введення планів зробити зручнішим (для введення великих кількостей планованих транзакцій треба хоча б не закривати форму після кожної транзакції, а дати можливість внести багато планів (наклад, як в Раллі додаються сторі, є кнопка Add та кнопка Add&Close)
І щоб ділити плановані транзакції. Їх шукати довго. А на андроіді і не знайдеш. Якесь би швидке сортування та фільтрування додати.
сорі, було багато помилок в тексті. Писав з телефону, який во всю "автозаміняв" 
виправленний текст:

В 99% випадків.
Я зробив транзакції на всі передбасувані витрати. Ті, що не мають конкретної дати — на останній день місяця. Наприклад, «їжа», 2000 грн. Це план на місяць. Тоді і по планованих балансах видно, що очікує кожного місяця, і вводити витрати легко. Бо все вже введено — лиш розділити транзакцію, коли хліба купив.

Мабуть скажете, що є бюджет. Але плановані транзакції з розкладом покривають функціонал бюджету + дозволяють економити купу часу при введенні витрат. Запланувати з розкладом — це одним махом робиш десятки транзакцій на рік (чи довший період). Потім одним-двома кліками їх лиш діли.

От би введення планів зробити зручнішим (для внесення великих кількостей планованих транзакцій треба хоча б не закривати форму після кожної транзакції, а дати можливість внести багато планів (наклад, як в Раллі додаються сторі, є кнопка Add&New та кнопка Add&Close)
І ще б ділити плановані транзакції зручніше було. зараз їх шукати довго. А на андроіді і не знайдеш (вони в кінці місяця, і аплікація їх не підтягує). Якесь би швидке сортування та фільтрування додати. І щоб останнє сортування запам'ятовувалось аплікацією.
ще маленьке прохання. При розділенні транзакцій - дату новїй ставити "сьогодні".
якщо в мене базова "Їжа" на 30 квітня, то хліба я купив явно "сьогодні".

дякую